Değerli abonelerimiz,

Aylık fatura tutarınız 2.500 TL üzerinde ise; Güvence Bedeli olarak aşağıdaki seçeneklerden herhangi bir tanesi tercih edilmelidir.

  • Teminat mektubu (Tüm Bankalar)
  • Nakit teminat (Firma Hesabımıza Yatırılır.)
  • Doğrudan borçlandırma sistemi (DBS)

 

Aylık fatura tutarınız 2.500 TL altında ise;

  • Otomatik Ödeme Talimatı (OTS-ATS) verilmelidir

 

 

BİLGİ NOTU:

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalardan bu hesabı açtırabilirler. Müşteri DBS hesabı açtırdığında güvence bedeli yerine geçmekte ve her ay faturalarını otomatik olarak bu hesaplardan tahsil edebilmekteyiz. (DBS hesabında önemli olan tahsis edilen kredi limitinin her ay aynı tutarda olması gerekiyor. Yani fatura tahsilatını yaptığımız zaman firma eksilen kredi limitini tamamlaması gerekiyor.)

ATS ve OTS (Abone Tahsilat Sisteme ve Otomatik Tahsilat Sistemi) yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalardan bu hesabı açtırabilirler. Bu sistem güvence bedeli yerine geçmemekte sadece ödemelerde kolaylık sağlamaktadır.Müşterilerimizi Otomatik Ödeme Talimatı, Banka Veznelerinden Masrafsız Ödeme ve İnternet Bankacılığı aracılığıyla ödeme yapılabilmektedir.

Teminat Mektubu vermek isteyen müşterilerimizi çalıştıkları bir banka yok ise, Denizbank ve Halkbankası’na yönlendirebilirsiniz. Bu iki banka ile teminat mektubu için anlaşmamız olduğundan daha uygun komisyon oranında mektup alabilmektedirler.

 

Twitter Haber

No public Twitter messages.

Reklamlar