abonelik.org“, 5th Core Medya,Yazılım ve Danışmanlık tarafından geliştirilen bir projedir. abonelik.org’un amacı kurumlara ve bireylere avantajlar sunmak ve https://tecasinow.wordpress.com sitesinin desteği ile. ve grup indirimleri sağlamaktır.  Bu kapsamda ürün ve hizmet sağlayıcılarla görüşmekte ve sağladığı imkanları abonelik.org üzerinden sizlere duyurmaktadır.

Elektrik hizmetlerinde kurum, firma ve bireylere  avantaj sağlamak için abonelik.org  2010  yılında Anadolu Enerji’nin İstanbul ve Marmara Bölge temsilcisi olarak toptan elektrik satışı  ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladı.  Ancak 2012 yılı şubat ayında Anadolu Enerji’nin sözleşmeleri fesh etmesi ile birlikte  finansal yapısı güçlü ve üretici enerji firmaları ile çalışmaya başladı.

Son 4 yıldır kaliteli hizmet aldığı Batı Enerji firması ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

5th Core Medya, Yazılım ve Danışmanlık  Şubat 2012’de Batı Enerji’nin  Marmara Bölge Distribütörü olmuştur.

Bugün, Batı Enerji- Yetkili Çözüm Ortağı olarak İstanbul ve diğer illerde temsilcileri ile siz değerli müşterileri bilgilendirmekte ve indirimli elektrik  kullanmanız için hizmet sunmaktadır.

 

BATI ANADOLU GRUBU’na 2008 yılında katılan BATIENERJİ, Türkiye Enerji Piyasası’nda Üretim ve Perakende Satış alanında aktif rol oynayarak, deneyimli kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Güneş Enerjisi, Hidroelektrik Eerji ve Rüzgar Enerjisi alanında yatırımları olan BATIENERJİ, stratejik hedefleri ile yoluna hız kesmeden devam etmeyi ve ülkemiz enerji piyasasının önemli ve kalıcı oyuncularından biri olmayı hedeflemektedir.

Detaylı bilgi için:

www.batienerji.com.tr

 

abonelik.org’un amacı kurumlara ve bireylere avantajlar sunmak ve grup indirimleri sağlamaktır.  Bu kapsamda ürün ve hizmet sağlayıcılarla görüşmekte ve sağladığı imkanları abonelik.org üzerinden sizlere duyurmaktadır.

Aşağıdaki İller ve Bölgeler için  teklif ve sözleşme konularında size yardımcı olabiliriz.

BAYİ İLETİŞİM FORMU

Marmara Bölgesi
İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Bilecik, Yalova, Sakarya, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ

Diğer Bölgeler
İzmir, Manisa, Kütahya, Afyon, Uşak, Denizli, Aydın, Muğla,

Burdur, Isparta, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Osmaniye, Kahraman Maraş

Ankara, Konya, Eskişehir, Çankırı, Kırıkkale, Kayseri, Karaman, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Yozgat, Sivas, Nevşehir

Düzce, Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu, Sinop, Samsun, Amasya, Tokat, Ordu, Giresun, Gümüşhane, Trabzon, Bayburt, Rize, Artvin

Malatya, Erzincan, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Erzurum, Muş, Bitlis, Van, Hakkari, Iğdır, Kars, Ardahan, Ağrı

Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa
 TEKLİF TALEP FORMU

 

Twitter Haber

No public Twitter messages.

Reklamlar