BATIENERJİ, 1966’da kurulmuş Türkiye’nin güçlü topluluklarından
BATI ANADOLU GRUBU’nun enerji üretimi ve enerji satışı şirketidir.

BATIENERJİ, serbest tüketicilere ekonomik elektrik enerjisi sunar.
Aboneliğin başlatılması ya da sonlandırılması son derece kolay olan bir elektrik enerjisi üreticisidir.
Sektöründe deneyimli ve uzman danışman kadrosuna sahip olan BATIENERJİ, size ihtiyaçlarınıza göre belirlenmiş fiyat ve ödeme yöntemleri oluşturur. Aylık elektrik faturalarınızda % 10’a varan indirim sağlar. Bütçeniz rahat eder.

Peki serbest tüketici olacağınızı nereden bileceksiniz? Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, her sene belirlediği bir limit oranında elektrik abonelerine, elektrik enerjisi aldıkları firmayı değiştirme hakkı vermektedir.
Bu limit, bu yıl aylık 125 TL ve üzeri fatura ödeyen serbest tüketicileri kapsamaktadır. Eğer bu şartları sağlıyorsanız siz de serbest tüketici olabilir ve elektriğinizi BATIENERJİ’den alarak tasarrufa bugünden başlayabilirsiniz!

Detaylı bilgi için:

www.batienerji.com.tr

 

 

Batı Anadolu Grubu Hakkında

BATI ANADOLU GRUBU’nun temelleri, 1966 yılında, %100 Türk Sermayesi ile kurulan Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş. ile atılmıştır. Grubun ilk şirketi olan BATIÇİM hızla büyümüş ve kısa sürede Türk Çimento Endüstrisi’nin güçlü şirketlerinden biri haline gelmiştir. Sanayinin olmazsa olmazı “sürekli yenilenme ve devamlı gelişme” ilkeleri doğrultusunda, ilerleyen yıllarda “Klinker, Çimento, Hazır Beton, Agrega, Uçucu Kül, Elektrik Enerjisi Üretimi ve Liman İşletmeciliği” alanlarında faaliyete geçilmiş, bugünkü BATI ANADOLU GRUBU’nu oluşturan şirketler ardı ardına çalışmalarına başlamıştır.

BATI ANADOLU GRUBU bugün;

  • Batıçim Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş.
  • Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş.
  • Batıçim Enerji Elektrik Üretim A.Ş.
  • Yapsan İnşaat Malzeme ve Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  • Yap-Mal Yapı Malzemeleri Taşımacılık, Lojistik ve Liman İşletmeciliği Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
  • Ash Plus Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

ile hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Çimentodan, hazır betona, elektrik enerjisi üretiminden lojistiğe tüm ürün ve hizmetler 1966’dan buyana değişmeyen BATI ANADOLU kalitesi ve güvencesi ile üretilmektedir.

Tüm üretimini Ege Bölgesi’ne yayan, fabrika ve santrallerinde uluslararası standartlarda gerçekleştirip yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunan BATI ANADOLU GRUBU’nun ana hedeflerinden biri de “koşulsuz müşteri memnuniyeti”dir. Bu amaçla tüm BATI ANADOLU AİLESİ, üretimden, satış ve satış sonrası teknik desteğe her gün aynı kalite anlayışı ile çalışmaktadır.

 

Grup için en önemli değerlerden biri de “doğanın ekolojik dengesini korumak ve yaşanılan çevreye zarar vermemek”tir. Bu amaçla tüm tesisler en son teknolojiye uygun elektrofiltre ve jet filtreler ile donatılmıştır.

BATI ANADOLU GRUBU bölgesinde eğitim ve sağlık alanında yaptırdığı ve halkımızın hizmetine sunduğu eserler ile sosyal sorumluluklarını da yerine getirmektedir.

Bugün, üstün standartlarla donatılmış tüm fabrika ve tesisleri, ürün geliştirme çalışmaları, teknoloji yatırımları, yarattığı istihdam, ihracat geliri ve ödediği vergiler ile ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan BATI ANADOLU GRUBU, Ege Bölgesi’nin lider gruplarından biri olmanın gurur ve mutluluğu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

 

 

Twitter Haber

No public Twitter messages.

Reklamlar